ŞİFALI SUYLA GELEN SAĞLIK...

Ülkemizde ve Dünyada termal suların insan sağlığına olumlu etkisi, bazı hastalıklarda tedaviye yardımcı olduğu bilimsel olarak kabul edilmiştir. Kaplıca kürleri sağlıklı kişilerin sıkıntı ve streslerinin giderilmesinde rahatlatıcı etki yaratmakta, bireyler bu kürlerden sonra enerji kazanmış olarak günlük yaşantılarına devam etmektedirler.

TALYA THERMAL RESORT'DA, ŞİFALI SULARLA DETOKS OLANAĞI...
Yorucu iş hayatı, zihin yorgunluğu, uykusuzluk, sigara, uzun süre kapalı ve havasız yerde yaşamak, vücudun hareketsiz kalması, şehir hayatının stresi, otomobil egzoslarından çıkan zehirli gazlar, fabrika ve sanayi bölgelerindeki zararlı maddeler vücutta toksin birikimine yol açar. Şifalı su kür şeklinde içildiğinde vücutta birikmiş olan toksinler idrar, dışkı, ter, safra gibi yollardan kolayca dışarıya atılırlar. Şifalı sularımız, içilerek veya banyo kürleri uygulamalarıyla farklı rahatsızlıklar için tedavi edici yöntemler sunmaktadır.

Ayaş/Güdül/İçmece Mevkii bölgesi kaplıca suyunun sıcaklığı 58°C’dir, projedeki havuzlarda ise su sıcaklığı, insan vücudunu rahatsız etmeyecek uygun dereceye getirilmektedir.
Bölgenin zengin mineral yapısı nedeniyle (toplam mineral konsantrasyonu 9369,365 mg/L) benzersiz bir kaynak özelliği taşımaktadır. Sodyum -Klorürlü (tuzlu) sülfatlı, bikarbonatlı, kalsiyumlu ve florürlü termomineral su özelliğindedir. Kas/iskelet sistemi hastalıklarında, aşırı zorlama sonucu oluşan fonksiyon bozukluklarında ve hasarlarda, tedaviyi tamamlayıcı etkisi vardır. Strese bağlı kas hastalıklarının nekahat devresinde kas ve eklemlerin güçlendirilmesinde, egzersizlerle birlikte uygulandığında çok iyi sonuçlar alınmaktadır.

DUYURU
Projemize ait duyuruları
incelemek için tıklayınız
E-KATALOG
Projemize ait e-kataloğu
incelemek için tıklayınız
TANITIM FİLMİ
Projemize ait filmimizi
izlemek için tıklayınız.
GALERİ
Projemize ait görselleri
incelemek için tıklayınız.
BİZE ULAŞIN
Projemize ile ilgili bize
sorularınız için tıklayınız.

Kampanyalı satışlardan faydalanmak için üye olun

Üye olduğunuz için teşekkür ederiz.
   
Copyright@2012 Talya Thermal Resort Yasal Uyarı